logo FRMD - Federatia Romana de Modelism

FEDERAȚIA ROMÂNĂ DE MODELISM

Rezultate Campionate Mondiale Aeromodelism

MODELISM – AEROMODELE

CAMPIONATE MONDIALE SENIORI MASCULIN

Medalii de aur

1982 Slanic Prahova(ROU) MORAR Aurel F1D

1982 Slanic Prahova(ROU) MORAR Aurel, POPAAurel, BEZMAN Nicolae F1D echipe

2003 Turda (ROM) DRAGHICI Florian, PETCU Daniel F1E echipe

POPESCU Marian

2004 Slanic Prahova (ROU) AMORARITEI Dan, MANGALEA Corneliu, F1D echipe

POPA Aurel

2006 Slanic Prahova (ROU) AMORARITEI Dan, MANGALEA Corneliu, F1D echipe

POPA Aurel

2007 Turda (ROU) DRAGHICI Adrian, DRAGHICI Florian, POPESCU F1E echipe


Medalii de argint

1994 Slanic Prahova(ROU) MANGALEA Corneliu, NICOARĂ Vasile, POPAAurel F1D echipe

1995 Liptovski Mikulas (SVK) POPA Crîngu F1E

1997 Rana (CZE) POPA Crîngu F1E

2002 Slănic Prahova (ROU) AMORĂRIŢEI Dan, MANGALIA Corneliu, F1D echipe

POPA Aurel

2002 Slănic Prahova (ROU) POPA Aurel F1D

2006 Slanic Prahova (ROU) POPA Aurel F1D


Medalii de bronz

1970 Slanic Prahova(ROU) POPAAurel F1D

1970 Slanic Prahova(ROU) POPA Aurel, BEZMAN Nicolae, HINTS Otto F1D echipe

1972 Cardington (UK) HINTS Otto, NICOARĂ Vasile, POPAAurel F1 D echipe

1990 Johnson City(USA) MORAR Aurel, POPA Aurel, NICOARĂ Vasile F1D echipe

1995 Domsod(HUN) POPA Crîngu, POPESCU Marian, CIUCU Viorel F1A echipe

1995 Liptovskyi Mikulas(SVK) POPA Crîngu, DRĂGHICI Florian, POP Eugen F1E echipe

1999 Liptovski Mikulas(SVK) POPA Crîngu F1E

2000 Slanic Prahova(ROU) NICOARĂ Vasile, POPAAurel, MANGALEA F1D echipe

Corneliu, AMORĂRIŢEI Dan

2001 Novi Targ (POL) ARGHIR George, DRĂGHICI Florian, PETCU Daniel F1E echipe

2009 Rhön (GER) BILDEA Daniel, DRĂGHICI Florian, POPESCU Marian F1E echipe


JUNIORI – MASCULIN

Medalii de aur

1994 Kiev(UKR) SELEGEAN Horia, VARIU Alexandru, F1B echipe

CONSTANTINESCU Horaţiu

1994 Slanic Prahova(ROU) BOLONYI Levente F1D

1994 Slanic Prahova(ROU) BOLONYI Levente, DOAGĂ Valentin, DOAGĂ Daniel F1D echipe

1996 Krinica(POL) SELEGEAN Horia F1A

1997 Rana(CZE) POPA Alexandru F1E

1998 Slanic Prahova(ROU) ROMONŢI Cristian, SOMEŞAN Horaţiu,

VAIDA Aurelian F1D echipe

1999 Liptovskyi Mikulas(SVK) POPAAlexandru F1E

1999 Liptovskyi Mikulas(SVK) POPAAlexandru, DRĂGHICI Adrian,

ALEXOAIA Claudiu F1E echipe

2000 Slanic Prahova(ROU) VAIDA Aurelian, DOROBANŢU Cătălin,

SOMEŞAN Horaţiu F1D –echipe

2001 Novi Targ (POL) BILDEA Daniel, DRĂGHICI Adrian, IONIŢĂ F1E echipe

Sebastian

2007 Turda (ROU) SECAN Adrian F1E

2009 Rhön (GER) ANCA Andrei, NICULESCU Mihnea, SEPRODI Attilla F1E echipe

Medalii de argint

1992 Wroklaw(POL) BOLONYI Levente F1D

1992 Wroklaw(POL) BOLONYI Levente, BUCUR Constantin,

DOAGĂ Valentin F1D echipe

1999 Liptovskyi Mikulas(SVK) DRĂGHICI Adrian F1E

2000 Slanic Prahova (ROU) DOROBANŢU Cătălin F1D

2002 Slanic Prahova (ROU) IVAN Mihnea, POP Ionuţ, SOMEŞAN Horaţiu F1D echipe

2004 Slănic Prahova (ROU) SIMPETREAN Aurel, SOMODI Zoltan, POP Dan Viorel F1D

2003 Turda (ROU) BILDEA Daniel, DRAGHICI Adrian, SANDU F1E echipe

Mihai

2005 Liptovsky Mikulas(SVK) BILDEA Daniel F1E

2006 Slanic Prahova (ROU) DASCALU Alexandru, PASCU Ciprian, F1D echipe

SOMODI Zoltan

2009 Rhön (GER) ANCA Andrei F1E individual

Medalii de bronz

1994 Kiev(UKR) SELEGEAN Horia, VARIU Alexandru, F1A echipe

CONSTANTINESCU Horaţiu

1995 Liptovskyi Mikulas(SVK) SELEGEAN Horia F1E

1997 Rana(CZE) POPAAlexandru, BÂRLEA Tudor, POPESCU Răzvan F1E echipe

1998 Slanic Prahova (ROU) ROMONŢI Cristian F1D

2000 Slanic Prahova (ROU) SOMEŞAN Horaţiu F1D

2001 Novi Targ (POL) IONIŢĂ Sebastian F1E

2002 Slănic Prahova (ROU) SOMEŞAN Horaţiu F1D

2004 Slănic Prahova (ROU) SIMPETREAN Aurel F1D

2005 Liptovsky Mikulas (SVK) BILDEA Daniel, DRAGHICI Adrian, FAUR Cristian F1E echipe

2006 Slanic Prahova (ROU) SOMODI Zoltan F1D

2008 Belgrad (SRB) DEDILIUC Cosmin, PASCU Ciprian, SEPRODI F1D echipe

Atilla

2009 Rhön (GER) NICULESCU Mihnea F1E individual


Medalii de aur

2007 Turda (ROU) NICULESCU Mihnea, PETCU Iulia Maria, SECAN F1E echipe

Adrian

Medalii de bronz

1991 Cluj Napoca(ROU) POP Simona, SELEGEAN Horia, GÂNGĂ Radu F1E echipe


CAMPIONATE EUROPENE – SENIORI MASCULIN

Medalii de aur

1954 URSS MOLDOVEANU Anania F2A

1957 URSS MOLDOVEANU Anania F1C

1992 Sibiu(ROU) GUŢĂ Gheorghe, POPA Crîngu, POPESCU Marian clasa F1A echipe

1996 Turda(ROU) PETCU Daniel, DRĂGHICI Florian, POPA Crîngu clasa F1E echipe

2000 Turda(ROU) POPESCU Marian, PETCU Daniel, POP Eugen clasa F1E echipe

2004 Rana (CZE) PETCU Daniel F1E

2006 Turda (ROU) POPESCU Marian F1E

Medalii de argint

1958 Pitesti(ROU) HINTS Otto F1C

1991 Slanic Prahova (ROU) POPA Aurel, MORAR Aurel, MANGALEA Corneliu clasa F1D echipe

1992 Sibiu(ROU) GUŢĂ Gheorghe F1A

1997 Slanic Prahova (ROU) NICOARĂ Vasile F1D

1998 Muszina(POL) POPA Crîngu, DRĂGHICI Florian, PETCU Daniel F1E echipe

2000 Turda(ROU) POPESCU Marian F1E

2002 Liptovsky Mikulas(SVK) DRĂGHICI Florian F1E

2005 Bordeaux(FRA) AMORARITEI Dan, MANGALEA Corneliu, F1D echipe

POPA Aurel

2008 Rohn (GER) BILDEA Daniel, DRAGHICI Adrian, DRAGHICI F1E echipe

Florian

Medalii de bronz

2007 Belgrad (SRB) MANGALEA Corneliu F1D

1956 Pitesti(ROU) HINTS Otto F1C

1975 Cardington(UK) POPA Aurel F1D

1980 Mostar(YUG) POP Eugen, POPA Crîngu, PETRESCU Dandu F1A echipe

1992 Rana(CZE) ARGHIR George, POPA Crîngu, POP Eugen F1E echipe

1997 Slanic Prahova(ROU) NICOARĂ Vasile, POPAAurel, MANGALEA Corneliu F1D echipe


JUNIORI MASCULIN

Medalii de aur

1997 Slanic(ROU) PAPUC Liviu clasa F1D

1997 Slanic(ROU) PAPUC Liviu, ROMONŢI Cristian, VAIDA Aurelian F1D echipe

2000 Turda(ROU) DRĂGHICI Adrian, ALEXOAIA Claudiu, clasa F1E echipe

POPA Alexandru

2002 Liptovsky Mikulas (SVK) BILDEA Daniel, DRĂGHICI Adrian, F1E echipe

SALISTEAN Victor

2002 Liptovsky Mikulas (SVK) DRĂGHICI Adrian F1E

Medalii de argint

1996 Turda(ROU) POPAAlexandru F1E

1997 Slanic(ROU) ROMONŢI Cristian F1D

1998 Muszina(POL) DRĂGUŞIN Cătălin F1E

1998 Muszina(POL) DRĂGUŞIN Cătălin, DRĂGHICI Adrian, F1E echipe

POPA Alexandru

2001 Sibiu (ROU) DRĂGHICI Adrian, IONIŢĂ Sebastian, POPA F1J

Alexandru

2002 Liptovsky Mikulas (SVK) SĂLIŞTEAN Victor F1E

2004 Rana (CZE) BILDEA Daniel F1E

2004 Rana (CZE) BILDEA Daniel, CORODEA Razvan, FAUR Cristian F1E echipe

2008 Rohn (GER) ANCA Andrei, CRACIUN Ionut Vlad, NICULESCU F1E echipe

Mihnea

Medalii de bronz

1997 Slanic Ph(ROU) VAIDA Aurelian F1D

2001 Sibiu (ROU) ION Alexandru F1A

2001 Sibiu (ROU) POPA Alexandru F1J

2004 Rana (CZE) FAUR Cristian F1E

2005 Bordeaux(FRA) SANPETREAN Aurel, SOMODI Zoltan, F1D echipe

POP Dan Viorel

2006 Turda (ROU) CORODEA Razvan, CRISTEA Vlad, F1E echipe

MOISESCU Andrei

2009 Salonta (ROU) NICULESCU Mihnea F1B

MIXT

Medalii de bronz

1994 Italia POP Simona, SELEGEAN Horia, POPAAlexandru F1E echipe


NAVOMODELE

CAMPIONATE MONDIALE – SENIORI MASCULIN

Medalii de aur

1993 Jablonec(CZE) COSTINIUC Corneliu C4

1997 St.Gallen(SUI) CHEŞCU Marius C4

1998 Gdansk(POL) ANDREI Romeu C3C

1998 Gdansk(POL) COSTINIUC Corneliu C4A

1998 Gdansk(POL) COSTINIUC Corneliu C4A (a II-a)

2000 Mons(BELGIA) ANDREI Romeu C3A

2000 Mons(BELGIA) CHEŞCU Marius C4B

2002 Hanovra (GER) ANDREI Romeu C3A

2002 Hanovra (GER) CHESCU Marius C4B

2004 Chateaulin (FRA) COSTINIUC Corneliu C4D

2006 Dubrovnik (CRO) CHESCU Marius C4B

2006 Dubrovnik (CRO) COSTINIUC Corneliu C4D

2008 Jablonec (CZE) ANDREI Romeu C3A

2008 Jablonec (CZE) BALCA Costin C4A

2008 Jablonec (CZE) COSTINIUC Corneliu C4A

2008 Jablonec (CZE) COSTINIUC Corneliu C4D

2008 Jablonec (CZE) DAN Emilian C6B

Medalii de argint

1981 Jablonec (CZE) LĂZĂRESCU Ion C1

1981 Jablonec (CZE) GHIŢESCU Andrei C1

1985 Rastad (GER) LĂZĂRESCU Ion C1

1985 Rastad (GER) LĂZĂRESCU Ion C2

1985 Rastad (GER) ORBAN Helmut C3

1987 Rouen(FRA) ANDREI Romeu C1

1987 Rouen(FRA) ORBAN Helmuth C2

1987 Rouen(FRA) CHEŞCU Marius C4

1989 Berlin(DDR) ANDREI Romeu C1

1989 Berlin(DDR) COSTNIUC Corneliu C1

1989 Berlin(DDR) CHEŞCU Marius C4

1989 Berlin(DDR) CHEŞCU Marius C4 (a II-a)

1991 Varna(BUL) FLORESCU Mircea C1

1991 Varna(BUL) VEREŞ Aurel C3

1991 Varna(BUL) GOGA Ilie C4

1991 Varna(BUL) COSTINIUC Corneliu C4

1993 Jablonec (CZE) ANDREI Romeu C3

1993 Jablonec (CZE) CHEŞCU Marius C4

1993 Jablonec (CZE) COSTINIUC Corneliu C4

1997 St.Gallen(SUI) ANDREI Romeu C4

1997 St.Gallen(SUI) COSTINIUC Corneliu C4

1997 St.Gallen(SUI) COSTINIUC Corneliu C4 (a II-a)

1997 St.Gallen(SUI) ANDREI Romeu C4 (a II-a)

1997 St.Gallen(SUI) GOGA Ilie C4

1997 St.Gallen(SUI) FLORESCU Mircea C1

1997 St.Gallen(SUI) ANDREI Romeu C1

1997 St.Gallen(SUI) SIPOŞ Zoltan C2

1997 St.Gallen(SUI) ANDREI Romeu C3

1998 Gdansk(POL) FLORESCU Mircea C1

1998 Gdansk(POL) ANDREI Romeu C4A

1998 Gdansk(POL) ANDREI Romeu C4A (a II-a)

1998 Gdansk(POL) COSTINIUC Corneliu C4A

1998 Gdansk(POL) CHEŞCU Marius C4B

1998 Gdansk(POL) GOGA Ilie C4CD

1998 Gdansk(POL) GOGA Ilie C4CD (a II-a)

1998 Gdansk(POL) DAN Lucian-Ionel C6

2000 Mons(BELGIA) ANDREI Romeu C3A

2002 Hanovra (GER) CHEŞCU Marius C1

2002 Hanovra (GER) ANDREI Romeu C3A

2002 Hanovra (GER) COSTINIUC Corneliu C4A

2002 Hanovra (GER) COSTINIUC Corneliu C4A

2002 Hanovra (GER) COSTINIUC Corneliu C4D

2002 Hanovra (GER) DAN Emilian C6A

2004 Chateaulin (FRA) COSTINIUC Corneliu C4A

2004 Chateaulin (FRA) CHEŞCU Marius C2

2004 Chateaulin (FRA) CHEŞCU Marius C4C

2004 Chateaulin (FRA) ARTENIE Alin C6B

2004 Chateaulin (FRA) ANDREI Romeu C3A

2006 Dubrovnik (CRO) ANDREI Romeu C3A

2006 Dubrovnik (CRO) ANDREI Romeu C3A

2006 Dubrovnik (CRO) CHESCU Marius C3B

2006 Dubrovnik (CRO) DAN Emilian C3B

2006 Dubrovnik (CRO) BALCA Costin C4A

2006 Dubrovnik (CRO) COSTINIUC Corneliu C4A

2006 Dubrovnik (CRO) ANDREI Romeu C4A

2006 Dubrovnik (CRO) ARTENE Alin C6B

2006 Dubrovnik (CRO) DAN Lucian C6B

2008 Jablonec (CZE) ANDREI Romeu C3A

2008 Jablonec (CZE) DAN Emilian C3A

2008 Jablonec (CZE) DAN Lucian C3D

2008 Jablonec (CZE) DAN Niculina C3D

2008 Jablonec (CZE) PALCEA Ion C3D

2008 Jablonec (CZE) PARGEA Nicolae C3D

2008 Jablonec (CZE) CHESCU Marius C4B

2008 Jablonec (CZE) CHIBULCUTEAN Ion C6B

2008 Jablonec (CZE) ARTENE Alin C6B

Medalii de bronz

1981 Jablonec (CZE) GOGA Ilie C4

1981 Jablonec (CZE) BUJOR Răzvan C2

1981 Jablonec (CZE) GEORGESCU Cristian C2

1981 Jablonec (CZE) OROSZ Ion C3

1985 Rastad (GER) LĂZĂRESCU Ion C1 (a II-a)

1987 Rouen(FRA) LĂZĂRESCU Ion C1

1987 Rouen(FRA) MORARIU Silviu C1

1987 Rouen(FRA) LĂZĂRESCU Ion C1 (a II-a)

1987 Rouen(FRA) CRĂCIUNOIU Cristian C3

1987 Rouen(FRA) LĂZĂRESCU Ion C3

1987 Rouen(FRA) GOGA Ilie C4

1987 Rouen(FRA) LUPAŞCU Mircea C4

1987 Rouen(FRA) LUPAŞCU Mircea C4 (a II-a)

1989 Berlin(DDR) CIOBANU Anghel C1

1989 Berlin(DDR) GEORGESCU Cristian C1

1989 Berlin(DDR) CÂRSTEA Adrian C2

1989 Berlin(DDR) ORBAN Helmut C2

1989 Berlin(DDR) GEORGESCU Cristian C4

1989 Berlin(DDR) COSTINIUC Corneliu C4

1991 Varna(BUL) GEZA Florin C1

1991 Varna(BUL) ANDREI Romeu C1

1991 Varna(BUL) ANDREI Romeu C1 (a II-a)

1991 Varna(BUL) DAN Lucian C3

1991 Varna(BUL) ANDREI Romeu C4

1991 Varna(BUL) GOGA Vladimir C4

1991 Varna(BUL) GOGA Vladimir C4 (a II-a)

1991 Varna(BUL) GOGA Ilie C4

1991 Varna(BUL) GOGA Ilie C4 (a II-a)

1991 Varna(BUL) GEORGESCU Cristian C4

1991 Varna(BUL) COSTINIUC Corneliu C4

1993 Varna(BUL) DAN Lucian-Ionel C1

1993 Jablonec (CZE) DIMITRIU Cosmin C2

1993 Jablonec (CZE) ANDREI Romeu C4

1997 St.Gallen(SUI) MARINESCU Ion C1

1997 St.Gallen(SUI) GEZA Florian C1

1997 St.Gallen(SUI) COSTINIUC Corneliu C1

1997 St.Gallen(SUI) DAN Lucian-Ionel C1

1997 St.Gallen(SUI) CHIBULCUŢEAN Ion C1

1997 St.Gallen(SUI) GOGA Ilie C1

1997 St.Gallen(SUI) GOGA Ilie C1 (a II-a)

1997 St.Gallen(SUI) DAN Lucian-Ionel C1 (a II-a)

1997 St.Gallen(SUI) GOGA Ilie C1 (a III-a)

1997 St.Gallen(SUI) GOGA Ilie C3

1997 St.Gallen(SUI) MARINESCU Ion C3

1997 St.Gallen(SUI) GOGA Ilie C3 (a II-a)

1997 St.Gallen(SUI) GOGA Ilie C3 (a III-a)

1997 St.Gallen(SUI) MARINESCU Ion C3 (a II-a)

1997 St.Gallen(SUI) COSTINIUC Corneliu C4

1997 St.Gallen(SUI) GOGA Ilie C4

1997 St.Gallen(SUI) GOGA Ilie C4 (a II-a)

1997 St.Gallen(SUI) CHEŞCU Marius C4

1997 St.Gallen(SUI) DAN Lucian-Ionel C4

1998 Gdansk(POL) ANDREI Romeu C1

1998 Gdansk(POL) GEZA Florian C1

1998 Gdansk(POL) MARINESCU Ion C1

1998 Gdansk(POL) COSTINIUC Corneliu C1

1998 Gdansk(POL) MARINESCU Ion C1 (a II-a)

1998 Gdansk(POL) GOGA Ilie C1

1998 Gdansk(POL) MARINESCU Ion C1 (a III-a)

1998 Gdansk(POL) GOGA Ilie C1 (a II-a)

1998 Gdansk(POL) SIPOŞ Zoltan C2

1998 Gdansk(POL) GOGA Ilie C3A

1998 Gdansk(POL) DAN Lucian-Ionel C4B

1998 Gdansk(POL) CĂLIMAN Dan C6

1998 Gdansk(POL) DAN Emilian C6

2000 Mons(BELGIA) TOCACI Alexandru C6

2000 Mons(BELGIA) COSTINIUC Corneliu C4A

2000 Mons(BELGIA) COSTINIUC Corneliu C4A

2000 Mons(BELGIA) SIPOŞ Zoltan C2

2000 Mons(BELGIA) MARINESCU Ion C1

2000 Mons(BELGIA) GEZA Florian C1

2001 Stara Zagora (BUL) PISCATI Ion F1V

2002 Hanovra (GER) FLORESCU Mircea C1

2002 Hanovra (GER) DAN Emilian C3D

2002 Hanovra (GER) ANDREI Romeu C4A

2004 Chateaulin (FRA) DAN Emilian C3B

2004 Chateaulin (FRA) PALCEA Ion C3D

2004 Chateaulin (FRA) ANDREI Romeu C4A

2006 Dubrovnik (CRO) MARINESCU Ion C1

2006 Dubrovnik (CRO) PARGEA Nicolae C3D

2006 Dubrovnik (CRO) DAN Emilian C3D

2006 Dubrovnik (CRO) PALCEA Ioan C3D

2006 Dubrovnik (CRO) DAN Lucian C3D

2006 Dubrovnik (CRO) COJOCARIU Alin C4B

2006 Dubrovnik (CRO) DAN Emilian C6B

2006 Dubrovnik (CRO) GHERGA Razvan C6B

2008 Jablonec (CZE) ANDREI Romeu C1

2008 Jablonec (CZE) GEZA Florian C1

2008 Jablonec (CZE) MARINESCU Ion C1

2008 Jablonec (CZE) RAT Calin Dorin C3A

2008 Jablonec (CZE) ENESCU Daniel C3A

2008 Jablonec (CZE) ANDREI Romeu C3A

2008 Jablonec (CZE) DAN Emilian C3B

2008 Jablonec (CZE) ANDREI Romeu C4A

2008 Jablonec (CZE) NEAGU Florian C4A

2008 Jablonec (CZE) COJOCARU Alin C4B

2008 Jablonec (CZE) DAN Emilian C6B


FEMININ

Medalii de argint

2008 Jablonec (CZE) DAN Cristina C6B

Medalii de bronz

1981 Cehoslovacia DULGHERU Adriana C4

1991 Varna(BUL) CRĂCIUNOIU Cristina C4

1997 St.Gallen(SUI) DAN Niculina C3

2002 Hanovra (GER) DAN Niculina C6A

2002 Hanovra (GER) FLORESCU Ligia Paula C1

2004 Chateaulin (FRA) DAN Cristina C3D

2004 Chateaulin (FRA) DAN Niculina C3D

2004 Chateaulin (FRA) CHESCU Andreea C7A

2006 Dubrovnik (CRO) MARINESCU Stefania C1

2006 Dubrovnik (CRO) MARINESCU Stefania C1

2006 Dubrovnik (CRO) DAN Niculina C3D

2006 Dubrovnik (CRO) CHESCU Andreea C6A

2006 Dubrovnik (CRO) DAN Niculina C6B

2008 Jablonec (CZE) DAN Cristina C6A


JUNIORI MASCULIN

Medalii de bronz

1993 Nagykaniza(HUN) PISCATI Ioan F1V 15

2008 Jablonec (CZE) DRAGAN Tiberiu C6B

FEMININ

Medalii de bronz

1983 Stara Zagora(BUL) CIORTAN Daniela B1

1983 Stara Zagora(BUL) CIORTAN Daniela F2A

2008 Jablonec (CZE) CHESCU Andreea C6A


CAMPIONATE EUROPENE – SENIORI MASCULIN

Medalii de aur

1994 Odessa(UKR) ANDREI Romeu C3

1994 Odessa(UKR) GOGA Ilie C3

1995 Constanta(ROU) COSTINIUC Corneliu C4

1995 Constanta(ROU) GOGA Ilie C3

1995 Constanta(ROU) GOGA Ilie C3 (a II-a)

1995 Constanta(ROU) ANDREI Romeu C3

1999 Barcelona(SPA) ANDREI Romeu C3A

2001 Kromeritz (SVK) CHEŞCU Marius C4B

2005 Constanta (ROU) CHESCU Marius C2

2005 Constanta (ROU) GOGA Ilie C3A

2005 Constanta (ROU) ANDREI Romeu C3A

2005 Constanta (ROU) ANDREI Romeu C3A

2005 Constanta (ROU) COSTINIUC Corneliu C4A

2005 Constanta (ROU) CHESCU Marius C4B

2005 Constanta (ROU) COSTINIUC Corneliu C4D